Preparat sculptra

Sculptra to produkt na bazie kwasu L-polimlekowego przygotowana do wstrzykiwania podskórnego i sródskórnego. Stymuluje komórki  do produkowania produkowania  kolagenu co pozwala na stopniowe odświeżenie skóry twarzy. Twarz może odzyskać utraconą wraz z wiekiem jędrność i elastyczność i wypełniają się zmarszczki. Takie zabiegi wykorzystywane są w eliminowaniu zmarszczek, zmniejszaniu wiotkiej skóry, problemach z elastycznością, przywracaniu straconej objętości owalu twarzy.
Jest to całkowicie bezbolesny zabieg, który zajmuje około pół godziny. Nie ma okresu rekonwalescencji, po zabiegu możesz od razu podążyć do domu czy pracy.

sculptra_podanie
Ilość zabiegów dostosowuje się uwzględniając indywidualne uwarunkowania. Zazwyczaj są to 3 – 4 ostrzykiwania które wykonuje się w odstępie około 5 – ciu tygodni. W pierwszych dniach po zabiegu woda z preparatu zostaje wchłonięta co powoduje, że zmarszczki ponownie stają się widoczne. Niemniej jednak od tego momentu poszczególne komponenty znajdujące się w preparacie inicjują procesy ich wypełnienia poprzez sukcesywną syntezę nowego kolagenu. Skóra zostaje wypełniona, jest jędrniejsza i bardziej elastyczna. Wyniki widać po ok. 4-5 tygodniach, ale  cieszyć się nim będziemy przez dwa lata.

Modelowanie objętości twarzy zabiegi sculptra wykonasz w gabinecie Look-medica.